>

تاریخچه شرکت

تاریخچه

شرکت آرمان شیمی سنج در سال 1390 تاسیس گردید و با توجه به تجربه و تخصص موسسین خود به ارائه خدمات آموزشی و پژوهشی در زمینه تجهیزات آنالیز دستگاهی ( کروماتوگرافی و اسپکتروسکوپی مبادرت ورزید. برگزاری دوره های آموزشی متعدد به صورت درون سازمانی و برون سازمانی و همچنین اجرای چندین پروژه صنعتی در زمینه روش های نوین آنالیز آنلاین در خطوط تولید از سوابق آموزشی و پژوهشی این شرکت در سال های اول تاسیس می باشد.

در سال 1394 با اخذ مجوز 17025 ISIRI-ISO/IEC از مرکز ملی تایید صلاحیت در زمینه کالیبراسیون تجهیزات کروماتوگرافی و همچنین مجوز فعالیت از سازمان غذا و دارو بخش خدمات کالیبراسیون و احراز صلاحیت را راه اندازی نمود و با توجه به تسلط کامل به این دستگاه ها توانست در مدت زمان کوتاهی اعتماد شرکت های داروسازی را به عنوان مصرف کنندگان عمده این خدمات جلب نموده و در سال اول به بیش از 80 شرکت داروسازی خدمات ارائه نماید.

در ادامه و با توسعه دامنه فعالیت خود در زمینه کالیبراسیون تجهیزات عمومی  و همچنین تاسیس بخش "احراز صلاحیت و خدمات سطح بالای کیفی" توانست سبد خدمات خود را در این زمینه کامل نموده و طیف وسیعی از خدمات کالیبراسیون و احراز صلاحیت تجهیزات آنالیز دستگاهی و تجهیزات عمومی را به مشتریان گرامی عرضه نماید.

توسعه کمی و کیفی خدمات این شرکت بر پایه اعتماد مشتریان گرامی و تلاش بی وقفه کلیه کارمندان، کارشناسان و مدیران این شرکت صورت پذیرفته و امید است با تداوم حمایت های آنان بیش از پیش در این راه قدم برداریم.

تمام حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت آرمان شیمی سنج می باشد.